Regencja Wolnego Wolnogradu

Regencja Wolnego Wolnogradu

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

  • Index
  •  » Sabor
  •  » Odrodzenie Regencji Wolnego Wolnogradu

#1 2013-04-27 11:33:35

Jan Ursinus

Administrator

Zarejestrowany: 2013-04-14
Posty: 9
Punktów :   

Odrodzenie Regencji Wolnego Wolnogradu

Szanowni Obywatele!

Jak wiadomo byliśmy w unii z NUPIA. Mieliśmy podpisany traktat zjednoczeniowy. Niestety nie był on pr4zetstrzegany, a był podstawą funkcjonowania w NUPIA. Byliśmy w nim suwerennym podmiotem to znaczy mogliśmy decydować o wyjściu. Do czasu sprawowania przeze mnie funkcji ewentualne próby naruszeń ze strony NUPIA kończyły się fiaskiem. Po moim odejściu jednak wszystko się zmieniło. Władze NUPIA skwapliwie ruszyły po resztki odrębności, które nam pozostały. Uczyniły to w najbardziej brudny sposób łamiąc wszelkie prawa i Traktat Zjednoczeniowy. Nie było żadnego referendum, tylko zagarnięcie. Dlatego Regencja Wolnego Wolnogradu może dzisiaj cieszyć się niepodległością w zgodzie z prawem dla odróżnienia od działań NUPIA. Niech będzie to da nas przestroga na przyszłą działalność. Ja nigdy w stosunku do nich nie miałem złudzeń i pozorów. Gdybyśmy oddali im się całkowicie już na początku ustalenia naszej obecności to z pewnością bylibyśmy odebrani z honorami. Traktat Zjednoczeniowy i jego zapisy, że sprawy nie toczyły się w zgodzie z biegiem ich wydarzeń. Pozostawał Kaniewski na swym stanowisku Regenta. Dlatego podejmowali swoje próby mojego obalenia i przyjeli moją dymisję z entuzjazmem.


Z szacunkiem dla Was, Jan de Kaniewski

Offline

 
  • Index
  •  » Sabor
  •  » Odrodzenie Regencji Wolnego Wolnogradu

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kravmaga.pun.pl www.mordownia-zlocieniec.pun.pl www.europeistykalodz.pun.pl www.maxiv.pun.pl www.rpgkk.pun.pl